Všechny vozy
Autobusy
Fiat 1100
Fiat 125
Fiat 127
Fiat 128
Fiat 131
Fiat 500
Fiat 600
Fiat 850
Fiat Panda
Fiat Uno
 
Reklama :

DOMÉNY - WEBHOSTING - SERVERHOSTING

Pronájem vozů
Pronájem vozů a organizace soutěží

Klub FCC se nově zabývá také pronájmem historických vozidel. Nabízíme krátkodobé pronájmy pro účely přepravy hostů (svatby a jiné výjimečné události), pro filmové produkce (reklama, obsazení ve filmu), výstavní a jim podobné akce.

Využití historických vozidel rovněž nabízíme včetně organizace a pořádání společensko-prezentačních akcí, kurzů týmové spolupráce určeny především pracovním týmům a firemním kolektivům, firemních akcí, soutěží pro skupiny i jednotlivce.

V katalogu si můžete vybrat vozidla, o které máte zájem, sdělte nám pokud možno co nejdříve kdy a kde se má Vaše akce konat a ujednáme podrobnosti. Cena bude stanovena na základě dohody dle Vašich požadavků. Kontaktujte nás na fiser@fcc.cz


Pronájem vozu na soutěž

Chcete se zúčastnit soutěže historických vozidel o pohár FCC v Poděbradech a nemáte vozidlo? Žádný problém, můžete se zúčastnit celé soutěže jak se patří. Ověřte si orientační schopnosti v terénu, zručnost a vědomosti při plnění soutěžních úkolů. Strávíte příjemný den v našem kolektivu nadšenců pro historická vozidla, podpoříte nás v našem úsilí a na závěr dne se dozvíte, jak jste si vedli a budete-li mít trochu štěstí, můžete si odnést i pohár.

© 2003 Fiat Car Classic, Czech Republic
web: Marek Lengál, Martin Maštálka